Witold Zawadzki

Członek zarządu

Główny Założyciel Polaudit Sp. z o.o. oraz Członek Zarządu; biegły rewident; praktyk z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie audytu, księgowości oraz podatków.

Absolwent SGH w Warszawie, swoją karierę zawodową rozpoczynał w zagranicznych przedsiębiorstwach, dodatkowe doświadczenie zdobywał pracując w Banku Handlowym SA. Równolegle od 1991 r. prowadził swój biznes – usługi doradztwa podatkowego oraz usług księgowych, w 1995 roku postanowił całą energię poświęcić na rozwijanie założonej przez siebie spółki audytorskiej Polaudit Sp. z o.o., która działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.

Posiada bogate doświadczenie doradcze oraz szkoleniowe z zakresu prawa podatkowego i bilansowego według polskich jak i międzynarodowych standardów. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się badaniem sprawozdań finansowych, procesami łączenia oraz podziału jednostek gospodarczych, doradztwem podatkowym.

Po godzinach pracy zmienia się w zapalonego podróżnika, szczególnie umiłował sobie Azję. Fan wszelkiego rodzaju gadżetów i nowości.