Małgorzata Zawadzka

Członek zarządu

Biegły rewident z kilkunastoletnim doświadczeniem (tytuł uzyskany w 2004 r. ) wpisany na Krajową Listę Biegłych Rewidentów. Dyplomowany księgowy (od 2010 r.) zrzeszony w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Obecnie w trakcie egzaminów państwowych na doradcę podatkowego – prowadzonych przez Ministra Finansów.

Audytor wewnętrzny wpisany na Krajową List Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych. Wpisana na listę kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Studia podyplomowe „Biegły do spraw wykrywania przestęp gospodarczych”.

Wieloletni praktyk w dziedzinie księgowości, podatków oraz audytu, posiada doświadczenie doradcze oraz szkoleniowe z zakresu prawa podatkowego oraz księgowego według polskich i międzynarodowych standardów. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się badaniem sprawozdań finansowych według polskich jak i międzynarodowych standardów prawa; procesami łączenia i podziału spółek. Wyceną spółek i zorganizowanych części przedsiębiorstw. Doradztwem podatkowym a także audytem wydatkowania środków finansowych otrzymywanych w ramach dotacji.

Poza godzinami pracy uwielbia spędzać czas poszukując nowych doznań kulinarnych, zarówno w cudnych warszawskich restauracyjkach, jak i wtedy gdy podróżuje po świecie. Gdy jednak znajdzie chwilę na odpoczynek w domu, spędza ten czas przy dobrym kryminale/thrillerze zarówno w postaci książki, jak i filmu. Marzy o buldogu angielskim.